O Firmie

Agencja Reklamowa MTwebsite w Białogardzie

W branży marketingu oraz reklamy w sieci działamy już od kilku lat.

Tworzymy profesjonalne i nowoczesne strony internetowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystko co wychodzi spod naszej klawiatury, czy myszki jest pełne zaangażowania i dopracowane w każdym pikselu. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a nasze projekty łączą w sobie użyteczność i estetykę.

 

Nasza misja to kreowanie unikalnego i pozytywnego wizerunku klientów biznesowych przyczyniające się do ich przewagi nad konkurencją.
W Agencji Reklamowej MTWebsite kontakt z Klientem nie kończy się na zawarciu zamówienia i wykonaniu usługi. W naszej firmie duży nacisk kładziemy na obsługę posprzedażową i zadowolenie klienta. Jesteśmy przekonani, że profesjonalne i pełne pasji podejście do każdego zlecenia przyczyni się do sukcesu Państwa firmy i budowania pozytywnego wizerunku.

MTWebsite, to pierwszy krok do sukcesu !

Pozwól nam zaprojektować i stworzyć stronę www swojej firmy, byś mógł dotrzeć do większej liczby odbiorców.

OFERUJEMY :

Strona internetowa –  domena, hosting, profesjonalne zdjęcia, które wykonujemy najwyższej jakości sprzętem, przygotowanie treści do strony www, indywidualny projekt graficzny strony www,
Obsługa posprzedażowa – aktualizacje strony bez limitu, nowe zdjęcia, modyfikacja oferty, szybki czas realizacji zlecenia, najwyższą jakość, 101% zadowolenia.

ZAPEWNIAMY :

Poprawę wizerunku firmy, docieranie do nowej grupy odbiorców, możliwość pozyskania klienta 24 godziny na dobę, wzrost ruchu na stronie www, profesjonalną prezentację firmy w sieci, wzrost przychodów firmy.